Проектний інститут «Укрзахіденергопроект» пропонує широкий спектр інжинірингових послуг в галузі електроенергетики. Заснований у 1951 році інститут, є розробником великої кількості проектів електропостачання споживачів Вінницької, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької областей. За роки роботи були виконані також проекти в Одеській, Дніпропетровській, Житомирській, Сумській, Луганській, Херсонській областях, в м. Севастополі та в країнах пост-радянського простору. Фахівці інституту мають великий досвід в галузі проектування та володіють сучасною виробничою, технічною, інформаційно-нормативною базою для швидкого і якісного виконання проектних робіт найскладнішого рівня. Інститут має всі необхідні державні ліцензії, які дають можливість виконувати весь комплекс проектних робіт від інженерних вишукувань і виконання спеціальних видів робіт у проектуванні до проведення експертизи документації. До нашого досвіду можна додати проектування як промислових так і житлових та громадських будівель. Ми маємо велику практику з проектування електромережевих об'єктів напругою 0,4-110 кВ змінного струму, зокрема ліній передач та підстанцій, громадських та житлових будинків, автозаправних комплексів, закладів охорони здоров'я, релігійних споруд, закладів освіти. Приймаючи участь в підготовці проектування, допомагаємо замовнику уникнути зайвих витрат. Нашою звичайною практикою є погодження проектних рішень на початкових етапах проектування з замовниками і органами державного нагляду, що скорочує термін розробки проектної документації та забезпечує її високу якість. Ми створюємо для клієнтів можливості реалізації їх ідей, шляхом розробки індивідуальних і технологічних рішень та комплексного підходу до управління проектами. Ми беремо на себе відповідальність за те, що наші зусилля спрямовані на підвищення ефективності бізнесу і зростання особистого достатку наших клієнтів. За детальнішою інформацією щодо асортименту послуг відвідайте вкладку "ПОСЛУГИ" проектного інституту даного веб-ресурсу.

«УКРЗАХІДЕНЕРГОПРОЕКТ» - ВАШ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР.

Якщо Ви зайшли на cайт проектного інституту, значить у Вашому житті сталася важлива подія - Ви вирішили будувати . А грамотне будівництво починається з хорошого проекту. Відділ архітектури та будівництва львівського проектного інституту "УКРЗАХІДЕНЕРГОПРОЕКТ" пропонує велику колекцію сучасних готових рішень для будівництва, де в ідеальну пропорцію злилися якість і креативність, зробивши наші проекти житлових будинків та інших споруд одними з найякісніших та найсучасніших на ринку України та країн сусідів. Відділ архітектури та будівництва "УКРЗАХІДЕНЕРГОПРОЕКТ" має п’ятдесятирічний досвід проектування найрізноманітніших споруд починаючи від проектів фабрик, заводів, торгівельних центрів , закінчуючи стильними особняками. Кожен, без виключення, проект будинку привабливий як зовні, так і усередині. Усі представлені проекти містять повний комплект детальних архітектурно-будівельних креслень, які потрібні для будівництва. Зважаючи на Вашу вибагливість, ми розробимо для Вас саме той проект, який відповідатиме Вашим побажанням та вимогам земельної ділянки. Ми пропонуємо нові та стильні типові проекти будинків та котеджів. Ви можете замовити готовий проект з будь-якого міста або регіону України, зокрема проекти будинків з мансардою, проекти дачних будинків, проекти особняків, проекти будинків з гаражем, проекти двоповерхових будинків та багато інших…

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КІЛЬКІСТЬ АКЦІЙ Інформація про кількість акцій станом на 26 березня 2018 року.

Інформація про загальну кількість акцій та голосуючих акцій станом на дату складання переліку осіб, яким надсилається повідомлення про проведення загальних зборів.

Загальна кількість акцій – 12500 шт.

Кількість голосуючих акцій – 11940 шт.